KURSU SEMINĀRI
eBig3 projekts ir noslēdzies, taču eBig3 tehnoloģija ir aktīva!
Ja vēlaties reģistrēties ar eBig3 tehnoloģiju - sūtiet īsziņu Mii Vards Uzvards 5 uz 25656946 - saņemsiet piekļuvi Komercdarbības kursam!


RTU TĀLMĀCĪBAS STUDIJU CENTRĀ NOTIKS INDIVIDUĀLAS VAI MAZU GRUPU KONSULTĀCIJAS eBig3 KURSIEM
Kā pieteikties eBig3 kursā

Kas ir ebig3?

Tā ir jauna tālmācības studiju iespēja ikvienam mācīties gribētājam. Šī sistēma apvieno trīs tehnoloģijas un ļauj apgūt dažādus tālmācības studiju kursus. Tam nepieciešams televizors, mobilais telefons un dators ar interneta pieslēgumu. Kursi būs apgūstami sākot no 2013. gada janvāra. eBIG3 projekta laikā līdz 2013. gada 30. jūnijam kursi ir bezmaksas.

Kas jādara?

1.


Tālmācības kursiem jūs varat pieteikties nosūtot īsziņu: ebig3 vards uzvards N (N - attiecīgā kursa numurs kursu sarakstā *) uz tālruni 25656946. Īsziņas maksa ir jūsu mobilā operatora noteikta standarta īsiņas cena.

2.


Savā mobilajā tālrunī saņemsiet īsziņu par reģistrāciju kursā un paroli piekļuvei kursa materiāliem. Lai piekļūtu kursam, būs vajadzīgs dators ar interneta pieslēgumu. Kursa materiāli būs atrodami īsziņā saņemtajā kursa interneta adresē.

3.


Kursa apguvi jūs varat plānot pats sev ērtākajā laikā. Kursa apguves laikā par jūsu sasniegumiem, veiktajām darbībām, aizpildītajiem testiem un to rezultātiem, informēs īsziņas. Kursos paredzēti arī semināri, un kursa laikā būs jāsagatavo kursa nobeiguma darbs.

4.


Pēc kursa beigšanas jūs saņemsiet atbildīgās universitātes apstiprinātu sertifikātu. To varēsiet saņemt pa pastu vai klātienē, svinīgā ceremonijā.


25656946
LAI REĢISTRĒTOS KURSĀ, SŪTI SMS UZ NUMURU
īsziņas teksts: ebig3 vards uzvards N