KURSU SEMINĀRI
eBig3 projekts ir noslēdzies, taču eBig3 tehnoloģija ir aktīva!
Ja vēlaties reģistrēties ar eBig3 tehnoloģiju - sūtiet īsziņu Mii Vards Uzvards 5 uz 25656946 - saņemsiet piekļuvi Komercdarbības kursam!


RTU TĀLMĀCĪBAS STUDIJU CENTRĀ NOTIKS INDIVIDUĀLAS VAI MAZU GRUPU KONSULTĀCIJAS eBig3 KURSIEM
Par projektu

„Sinerģētiskā pieeja uzņēmējdarbības attīstības veicināšanai, izmantojot e-studiju, TV un mobilās tehnoloģijas” / eBig3

(LLIII-183)

 

Projekta kopsavilkums

Projekta mērķis ir izveidot pārrobežu pētniecības sadarbības tīklu, kas veicina uz tehnoloģijām balstītu mācīšanos, un izstrādāt stratēģiju uzņēmējdarbības veicināšanas izglītojošiem pakalpojumiem. Projekts  veicinās uzņēmējdarbības garu pierobežas rajonos.

Projekts apvienos trīs savstarpēji papildinošus uz tehnoloģijām balstītus mācīšanās veidus:

1) eLearning – mācīšanās, izmantojot datoru un/vai internetu;

2) tLearning – mācīšanās, izmantojot televīziju;

3) mLearning – mācīšanās, izmantojot mobilās ierīces; lai radītu efektīvu un inovatīvu starpmediju mācīšanās sistēmu (eBig3), kura pārsniegs tradicionālos internetā balstītos risinājumus.

eBig3 sistēma apvienos plašu televīzijas pārklājumu, mobilo tehnoloģiju ikdienas pieejamību ar ātrdarbīga interneta pieslēguma jaudu un elastību. Tā ļaus kursu dalībniekiem izmantot pēc izvēles mācību piegādes kanālu kādā noteiktā brīdī (atkarībā no pieejamības un izvēles) vai arī to kombināciju –savstarpēji papildinošus divus vai trīs mācību piegādes kanālus, tādējādi nodrošinot mācību pieejamību ikvienam jebkurā vietā, jebkurā laikā.

Projekta aktivitātes ietver sevī eBig3 tehnisko risinājumu integrāciju starpmediju mācību satura radīšanā, pedagoģisko un eBig3 kursu organizēšanas metožu precizēšanu / papildināšanu, kopīgās izpratnes izveidi / attīstīšanu par mērķgrupas lietotāja mācību kontekstu pierobežas rajonos, mācību satura izveidi un izmēģinājuma kursu organizēšanu. Jaunās sistēmas paraugu kursi būs saistīti ar uzņēmējdarbību, informācijas un komunikācijas tehnoloģijām un citām prasmēm, kuras būs nozīmīgas ilgtspējīgā zināšanu ekonomikā. Projekta konsorcijs izstrādās 10 inovatīvus starpplatformu kursus latviešu un lietuviešu valodā ar savstarpēji papildinošiem mācību materiāliem televīzijā, internetā un mobilajās ierīcēs.

 Projekta ilgums – 01/01/2011 - 30/06/2013

 

Projekta Partneri

Vadošais partneris – Rīgas Tehniskā universitāte (kontaktpersona – Dr. Atis Kapenieks, atis.kapenieks@rtu.lv)

 

Projekta partneri – Kauņas Tehniskā universitāte (projekta 2. partneris), Liepājas Universitāte (projekta 3. partneris), Šauļu Universitāte (projekta 4. partneris), Daugavpils Universitāte (projekta 5. partneris),

Latvijas Lauksaimniecības universitāte (projekta 6. partneris), Utenas Darba tirgus mācību centrs (projekta 7. partneris).

 

Projekta budžets

Kopējais projekta budžets – 386 108,20 EUR

(ERAF līdzfinansējums – 328 191,97 EUR, nacionālais finansējums – 57 916,23 EUR).