KURSU SEMINĀRI
eBig3 projekts ir noslēdzies, taču eBig3 tehnoloģija ir aktīva!
Ja vēlaties reģistrēties ar eBig3 tehnoloģiju - sūtiet īsziņu Mii Vards Uzvards 5 uz 25656946 - saņemsiet piekļuvi Komercdarbības kursam!


RTU TĀLMĀCĪBAS STUDIJU CENTRĀ NOTIKS INDIVIDUĀLAS VAI MAZU GRUPU KONSULTĀCIJAS eBig3 KURSIEM
KURSU SEMINĀRI
Uzmanību! 2013. gada eBig3 kursu nodarbības ir noslēgušās. 2014. gadā RTU Tālmācības studiju centrā notiks individuālas vai mazu grupu konsultācijas.

1. Kāpēc jānāk uz semināriem?
Semināri ir tālmācības kursu neatņemama sastāvdaļa. Tajos jūs tiksieties ar kursu konsultantiem un saņemsiet norādes kā apgūt kursus, kā izpildīt kursu noslēguma darbu un varēsiet uzdot visus interesējošos jautājumus par kursa saturu. Pēdējā klātienes seminārā notiks kursa noslēguma darbu prezentācija.

2. Kā reģistrēties semināram?
Lai reģistrētos semināriem, ir jāsūta pieteikumu uz e-pastu lv@ebig3.eu. Pieteikumus ieteicams sūtīt ne vēlāk kā 24 stundas pirms semināra sākuma, uz kuru jūs plānojat ierasties.

3. Kas jāraksta semināra reģistrācijas e-pastā?
Lai reģistrētos semināram ir jāsūta savu vārdu un uzvārdu, vietu un laiku, kurā jūs varētu apmeklēt semināru, kursa nosaukumu (us), kurā esat pieteicies, ir jānorāda arī savu telefona numuru, lai ar jums nepieciešamības gadījumā var sazināties, un jāuzraksta, kurš pēc kārtas šis ebig3 seminārs jums būs? Piem. Jānis Avotiņš, Daugavpils, 18. Aprīlis, plkst. 18:00, kurss Nr. 3, tel. 29486578, 2. seminārs.

4. Cik ilgi notiks semināri?
Semināru grafiks atrodams projekta mājas lapā www.ebig3.eu. Semināri paredzēti ceturtdienu vakaros no plkst. 18:00 un plkst.19:45. Viena semināra ilgums ir aptuveni 1,5 stundu.

5. Ko darīt, ja netiek uz semināru?
Katrā kursā ir noteikts obligāti apmeklējamo semināru skaits. Ja neizdodas apmeklēt semināru iecerētajā datumā, tad to ir iespējams apmeklēt arī kādā citā dienā. Svarīgi, lai kursa laikā jūs būtu apmeklējis kursā noteikto semināru skaitu. Lai reģistrētos semināriem, ir jāsūta pieteikumu uz e-pastu lv@ebig3.eu.

6. Vai pieteikties uz semināru kursam, kurš vēl nav sācies?
Pieteikties var tikai tiem kursu semināriem, kuri ir sākušies, jo kursu pasniedzēji sarakstā norādītajos laikos būs pieejami tikai tad, kad kurss ir sācies.

7. Vai es varu uzdot kādu(us) jautājumu par semināriem?
Ja Jums rodas papildus jautājumi par kursu semināriem, sūtiet tos uz e-pastu lv@ebig3.eu